جستجو کن ...

search

تن پوش عروسکی

تن پوش عروسکی ژانگولر

تن پوش عروسکی، یک شی بی‌جان و وسیله‌ای است برای بیان پیامی تا احساسات نهفته در یک روایت را از طریق عروسک به تماشاچی منتقل کند. تن پوش عروسکی، می‌تواند یک شخصیت به شکل خرس باشد یا حتی یک فنجان. تماشاگر (که در اینجا بیشتر کودک مد نظر ماست) در عالم تخیل با هر چیزی ارتباط برقرار می کند. عروسک گردانی یعنی جان بخشیدن به عروسک که هم حرفه است و هم هنر. عروسک گردان با مهارت خاص خود باید یک حس یا مفهوم را به تن پوش عروسکی خود و تماشاگر منتقل کند.
تن پوش عروسکی، همان طور که از نامش پیداست؛ عروسک یا شخصیت‌های کارتونی است که فرد عروسک گردان آن را به تن می‌کند و با افراد در هر رده سنی ارتباط برقرار کرده و موجب جلب توجه می‌شوند. از تن پوش عروسکی می‌توان در هر مراسم و افتتاحیه‌ای استفاده کرد. تن پوش عروسکی می‌تواند براساس شخصیت مورد نظر شما یا شخصیت کارتونی مورد علاقه فرزندتان باشد.

جهت عقدقرارداد تنپوش عروسکی با تیم ژانگولر با شماره ۴۴۲۵۲۱۵۶ ۰۲۱ – ۴۴۲۵۳۰۱۹ ۰۲۱ تماس بگیرید.


سفارش آنلاین تن پوش عروسکی

تن پوش‌های عروسکی از ساده‌ترین، قوی‌ترین و اثرگذارترین هنرهای نمایشی بوده و چه در قالب شخصیت کارتونی و چه در قالب حیوانات امکان ایفای نقش دارند. عروسک‌ها و تن پوش‌های عروسکی بتدریج خود را تثبیت کردند و به ابزار آموزشی برای کودکان تبدیل شدند.
جهت مشاوره و سفارش آنلاین تن پوش‌های عروسکی در مورد انتخاب نوع شخصیت بسته به نوع مراسم، می‌توانید از طریق فرم زیر نسبت به ارسال سفارش خود و دریافت سایر خدمات اقدام نمایید.
شما از طریق فرم زیر می‌توانید سفارش خود را برای ما ارسال نمایید.
قیمت تن پوش عروسکی

  • سرویس تن پوش عروسکی چگونه قیمت‌گذاری می‌شود؟
    توجه داشته باشید قیمت تن پوش عروسکی با توجه به مدل و سبک تن پوش عروسکی متفاوت خواهد بود و حداقل قیمت و حداکثر قیمت برای شما متغیر است. شما می‌توانید با پر کردن فرم سفارش آنلاین به لیست قیمت‌های روز مجموعه ژانگولر دسترسی پیدا کنید.

مقالات مرتبط با تن پوش عروسکی

آموزش بادکنک آرایی : سوپرایز بادکنکی

خدمات تفریحی و سرگرمی ژانگولر - خرداد ۱۷, ۱۳۹۷ - بدون دیدگاه

برای مراسم تولد فرزند عزیزتان کلی تدارک دیده اید و در پی آن هستید یک شب بی نظیر را رقم بزنید. تیم بادکنک آرایی ژانگولر برای شما  یک ...

راهنمای برگزاری جشن تولد برای بزرگسالان

امید شجاعی - اسفند ۱۳, ۱۳۹۶ - بدون دیدگاه

۱. از قبل برنامه ریزی کنید: این روزها همه زمانبندی شلوغی دارند و نمی توانند زمان خالی زیادی برای این گونه مهمانی ها پیدا کنند. به زمان ...

انواع خدمات تیم ژانگولر


آیا سوالی دارید؟

ما در هر حال پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم.

emailتماس بگیرید

ساعات کاری مجموعه ژانگولر


آماده خدمت رسانی و حل مشکلات شما

access_time روزهای کاری: شنبه تا پنجشنبه
access_time ساعت کاری: ۰۹:۰۰ – ۱۸:۰۰