جستجو کن ...

search

مانکن ساده

مانکن نمایشی ژانگولر

یک شیوه نمایشی بی‌کلام است که بازیگران در غالب مردان و یا زنان رنگی (و یا رنگ‌های دیگر)، با گریم و لباس یک‌دست رنگ شده، با مخاطبین ارتباط برقرار کرده و بر اساس فرم‌های بدنی خود، مفاهیم مرتبط با اهداف آن برنامه را به مخاطبین ارائه می‌دهند. این اجراها می‌تواند بصورت سیار در هر مکانی انجام گردد. از مردان یا زنان رنگی می‌توان در هر مراسمی استفاده کرد.
اگر به دنبال روشی برای تبلیغات هستید و یا میخواهید مهمانانتان را در افتتاحیه، جشن‌های تولد، عروسی و سایر مراسم‌ راهنمایی کنید چه کسی بهتر ازمانکن‌های نمایشی

برای مشاهده پکیج‌های مانکن نمایشی ژانگولر کلیک کنید.      محصولات


سفارش آنلاین مانکن ساده

گل آرایی و میوه آرایی یک هنرتزئینی به شمار می‌آیند که در آن گل‌ها، شاخه‌ها، برگ‌ها، میوه‌ها و سایر عناصر تزئینی را باسلیقه‌ای خاص در کنار یکدیگر قرار می‌دهند به طوری که زیبایی گل‌ها و میوه‌ها به بهترین نحو در معرض دید بیننده قرار گیرد و بسیار دل فریب باشد.
گل آرایی و میوه آرایی، مهم‌ترین نقش را در دیزاین و طراحی یک مجلس رویایی بازی می‌کند. بی‌شک تنوع و سبک خاص گل آرایی نظر شما را به خود جلب خواهد کرد. میوه ممتاز فصل، یکی دیگر از موارد پذیرایی است. سرو میوه ممتاز فصل با انتخاب میزبان می‌باشد، که بصورت کوکتل یا روی میز یا ترکیبی از هر دو سرو می‌شود که با دیزاین‌های مختلف و خاص و حتی ترکیبی با گل آرایی قابل اجرا می‌باشد.
جهت مشاوره و سفارش آنلاین گل آرایی در مورد انتخاب گل مراسم و تناسب رنگ با سرویس پذیرایی و هارمونی رنگ مراسم، می‌توانید از طریق فرم زیر نسبت به ارسال سفارش خود و دریافت سایر خدمات اقدام نمایید.
شما از طریق فرم زیر می‌توانید سفارش خود را برای ما ارسال نمایید.
قیمت مانکن ساده

  • سرویس مانکن ساده چگونه قیمت‌گذاری می‌شود؟
    توجه داشته باشید قیمت مانکن ساده با توجه به مدل و سبک مانکن نمایشی متفاوت خواهد بود و حداقل قیمت و حداکثر قیمت برای شما متغیر است. شما می‌توانید با پر کردن فرم سفارش آنلاین به لیست قیمت‌های روز مجموعه ژانگولر دسترسی پیدا کنید.

آیا سوالی دارید؟

ما در هر حال پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم.

emailتماس بگیرید

ساعات کاری مجموعه ژانگولر


آماده خدمت رسانی و حل مشکلات شما

access_time روزهای کاری: شنبه تا پنجشنبه
access_time ساعت کاری: ۰۹:۰۰ – ۱۸:۰۰

پکیج‌های تیم حرفه‌ای ژانگولر