جستجو کن ...

search

گل آرایی سمینار و همایش

گل آرایی ژانگولر

گل آرایی مجالس امروزه به بخش جدانشدنی از طراحی و دیزاین تبدیل شده است. زیبایی مراسم رسمی، سمینارها و همایش‌ها وابستگی شدیدی به گل و سلیقه گل‌آرای مراسم دارد. انتخاب نوع گل، رنگ، چیدمان گل، نقش بسزایی در زیبایی و کیفیت مراسم دارد. شاید بتوان از گل به عنوان یکی از اصلی‌ترین ارکان برگزاری یک همایش و سمینار نام برد که نیاز به تجربه و تخصص دارد و تیم ژانگولر با ارائه خدمات حرفه‌ای و مدرن آمادگی کامل در دیزاین مراسم و سمینارهای شما عزیزان دارد.
تیم گل آرایی ژانگولر با در اختیار داشتن کادری مجرب در زمینه گل آرایی و با الهام از جدیدترین متد گل آرایی روز دنیا قادر به طراحی و اجرای بزرگترین پروژه‌های عروسی، نامزدی، عقدکنان، تولد، ترحیم، سمینار و همایش در داخل و خارج از ایران می‌باشد. کیفیت به کار رفته در گل آرایی‌های طراحان اختصاصی تیم گل آرایی ژانگولر به کررات توسط موسسات مرتبط مورد تقدیر قرار گرفته است.

جدیدترین خدمات گل آرایی سمینار و همایش را تنها از ژانگولر بخواهید.     callتماس بگیرید


سفارش آنلاین گل آرایی سمینار و همایش

گل آرایی و میوه آرایی یک هنرتزئینی به شمار می‌آیند که در آن گل‌ها، شاخه‌ها، برگ‌ها، میوه‌ها و سایر عناصر تزئینی را باسلیقه‌ای خاص در کنار یکدیگر قرار می‌دهند به طوری که زیبایی گل‌ها و میوه‌ها به بهترین نحو در معرض دید بیننده قرار گیرد و بسیار دل فریب باشد.
گل آرایی و میوه آرایی، مهم‌ترین نقش را در دیزاین و طراحی یک مجلس رویایی بازی می‌کند. بی‌شک تنوع و سبک خاص گل آرایی نظر شما را به خود جلب خواهد کرد. میوه ممتاز فصل، یکی دیگر از موارد پذیرایی است. سرو میوه ممتاز فصل با انتخاب میزبان می‌باشد، که بصورت کوکتل یا روی میز یا ترکیبی از هر دو سرو می‌شود که با دیزاین‌های مختلف و خاص و حتی ترکیبی با گل آرایی قابل اجرا می‌باشد.
جهت مشاوره و سفارش آنلاین گل آرایی در مورد انتخاب گل مراسم و تناسب رنگ با سرویس پذیرایی و هارمونی رنگ مراسم، می‌توانید از طریق فرم زیر نسبت به ارسال سفارش خود و دریافت سایر خدمات اقدام نمایید.
شما از طریق فرم زیر می‌توانید سفارش خود را برای ما ارسال نمایید.
قیمت گل آرایی سمینار و همایش

  • گل آرایی سمینار و همایش چگونه قیمت‌گذاری می‌شود؟
    توجه داشته باشید قیمت گل آرایی سمینار و همایش با توجه به مدل گل آرایی متفاوت خواهد بود و حداقل قیمت و حداکثر قیمت برای شما متغیر است. شما می‌توانید با پر کردن فرم سفارش آنلاین به لیست قیمت‌های روز مجموعه ژانگولر دسترسی پیدا کنید.

انواع خدمات تیم ژانگولر


آیا سوالی دارید؟

ما در هر حال پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم.

emailتماس بگیرید

ساعات کاری مجموعه ژانگولر


آماده خدمت رسانی و حل مشکلات شما

access_time روزهای کاری: شنبه تا پنجشنبه
access_time ساعت کاری: ۰۹:۰۰ – ۱۸:۰۰