جستجو کن ...

search

گل آرایی مراسم جشن

گل آرایی ژانگولر

گل آرایی مجالس امروزه به بخش جدانشدنی از طراحی و دیزاین تبدیل شده است. در مهمانی‌های خصوصی تزئین خانه با شمع و گل، تزئین میز تولد با شمع یا گل و شمع قابل اجرا است و همانطور که آگاه هستید گل آرایی مجالس عروسی یا گل آرایی سفره عقد نیاز به تجربه و تخصص دارد که تیم ژانگولر با ارائه خدمات حرفه‌ای و مدرن آمادگی کامل در دیزاین جشن‌های شما عزیزان را دارد.
زیبایی جشن‌های با شکوهی مانند عروسی، نامزدی، عقدکنان، تولد و غیره وابستگی شدیدی به گل و سلیقه گل‌آرای مراسم دارد. انتخاب نوع گل، رنگ، چیدمان گل و ظروف مورد استفاده در گل آرایی مراسم نقش به سزایی در زیبایی و کیفیت مراسم دارد. شاید بتوان از گل به عنوان یکی از اصلی‌ترین ارکان برگزاری یک مراسم زیبا نام برد. گل آرایی زیبا شکوه و جلوه خاصی به مراسم می‌دهد. هرچه تزئین میز با گل طبیعی یا با گل و شمع‌های بیشتری انجام شود تاثیر بیشتری بر مهمانان خواهد گذاشت.
تیم گل آرایی ژانگولر با در اختیار داشتن کادری مجرب در زمینه گل آرایی و با الهام از جدیدترین متد گل آرایی روز دنیا قادر به طراحی و اجرای بزرگترین پروژه‌های عروسی، نامزدی، عقدکنان، تولد، ترحیم، سمینار و همایش در داخل و خارج از ایران می‌باشد. کیفیت به کار رفته در گل آرایی‌های طراحان اختصاصی تیم گل آرایی ژانگولر به کررات توسط موسسات مرتبط مورد تقدیر قرار گرفته است.

جدیدترین خدمات گل آرایی جشن‌های خود را تنها از ژانگولر بخواهید.     callتماس بگیرید


سفارش آنلاین گل آرایی مراسم جشن

گل آرایی و میوه آرایی یک هنرتزئینی به شمار می‌آیند که در آن گل‌ها، شاخه‌ها، برگ‌ها، میوه‌ها و سایر عناصر تزئینی را باسلیقه‌ای خاص در کنار یکدیگر قرار می‌دهند به طوری که زیبایی گل‌ها و میوه‌ها به بهترین نحو در معرض دید بیننده قرار گیرد و بسیار دل فریب باشد.
گل آرایی و میوه آرایی، مهم‌ترین نقش را در دیزاین و طراحی یک مجلس رویایی بازی می‌کند. بی‌شک تنوع و سبک خاص گل آرایی نظر شما را به خود جلب خواهد کرد. میوه ممتاز فصل، یکی دیگر از موارد پذیرایی است. سرو میوه ممتاز فصل با انتخاب میزبان می‌باشد، که بصورت کوکتل یا روی میز یا ترکیبی از هر دو سرو می‌شود که با دیزاین‌های مختلف و خاص و حتی ترکیبی با گل آرایی قابل اجرا می‌باشد.
جهت مشاوره و سفارش آنلاین گل آرایی در مورد انتخاب گل مراسم و تناسب رنگ با سرویس پذیرایی و هارمونی رنگ مراسم، می‌توانید از طریق فرم زیر نسبت به ارسال سفارش خود و دریافت سایر خدمات اقدام نمایید.
شما از طریق فرم زیر می‌توانید سفارش خود را برای ما ارسال نمایید.
قیمت گل آرایی مراسم جشن

  • گل آرایی مراسم جشن چگونه قیمت‌گذاری می‌شود؟
    توجه داشته باشید قیمت گل آرایی مراسم جشن با توجه به مدل گل آرایی متفاوت خواهد بود و حداقل قیمت و حداکثر قیمت برای شما متغیر است. شما می‌توانید با پر کردن فرم سفارش آنلاین به لیست قیمت‌های روز مجموعه ژانگولر دسترسی پیدا کنید.

انواع خدمات تیم ژانگولر


آیا سوالی دارید؟

ما در هر حال پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم.

emailتماس بگیرید

ساعات کاری مجموعه ژانگولر


آماده خدمت رسانی و حل مشکلات شما

access_time روزهای کاری: شنبه تا پنجشنبه
access_time ساعت کاری: ۰۹:۰۰ – ۱۸:۰۰