جستجو کن ...

search

آتش بازی

آتش بازی ژانگولر

از سال‌ها پیش در کشورهای مختلف دنیا به منظور گرامیداشت و اعلام مراسم شادی از تشریفات مختلفی استفاده می‌شد. به مرور زمان از اجرای مراسم آتش بازی در جشن‌ها و مراسم استقبال زیادی شد به طوری که در مراسم عروسی، ورود سران کشورها، افتتاحیه‌ها، اختتامیه‌‌ها و جشن‌های ملی آتش بازی تبدیل به جز جدانشدنی این مراسم شد. بنیان گذار نورافشانی و آتش بازی در دنیا را می‌توان کشور چین با قدمت ۲۵۰۰ سال قلمداد کرد.
چین با قدمت ۲۵۰۰ ساله در عرضه لوازم نورافشانی و آتش بازی تقریبا پیشتاز و مبتکر طرح‌های نوین در این عرصه بوده است. آنها ابتدا از موادی برای آتش بازی استفاده میکردند که بیشتر عملکرد آن روی زمین بود که امروزه به آن آبشار می‌گویند، رفته رفته ترکیباتی مثل نیترات پتاسیمُ منیزیم، باریم، گوگرد، فسفات و غیره به منظور زیباتر کردن رنگ آتش استفاده شد که علاوه بر روی زمین توانستند این محصولات را به سوی آسمان پرتاب کنند.


تیم حرفه‌ای ژانگوار آماده ارائه کلیه خدمات اجرای نورافشانی با انواع آبشار، چلچله، کهکشان با انواع شوت‌های هوایی با بیش از ۱۰۰ افکت متنوع جهت برگزاری مراسم نورافشانی جشنواره‌های پرشکوه و کلیه مراسم ملی و مذهبی و جشنهای قهرمانی در سراسر کشور می‌باشد.
کلیه محصولات آتش بازی تیم ژانگوار از قبیل انواع آبشار سرد و گرم، کهکشان، چلچله، مشعل، پروانه، موشک و... از نوع مجاز و بی‌خطر و مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا می‌باشد.
هدف تیم آتش بازی ژانگوار ارائه محصولات بی‌خطر، مطمئن و با ضمانت از نظر ایمنی با قیمت مناسب، جذاب، شادی‌آفرین در رنگ‌ها و طرح‌های متفاوت، متناسب با فرهنگ کشور عزیزمان ایران می‌باشد.

انواع خدمات آتش بازی

آتش بازی زمینی

آتش بازی هوایی

جهت عقد قرارداد آتش بازی با تیم ژانگولر با شماره ۴۴۲۵۲۱۵۶ ۰۲۱ – ۴۴۲۵۳۰۱۹ ۰۲۱ تماس بگیرید.


سفارش آنلاین آتش بازی

تیم حرفه‌ای ژانگولر عرضه‌کننده بهترین محصولات داخلی و نیز مجری نورافشانی و آتش‌بازی در رده سبک و سنگین، دارای مجوزهای رسمی از نهادهای ذیربط می‌باشد. تیم حرفه‌ای ژانگولر آماده ارائه کلیه خدمات مربوط به اجرای مراسم آتش بازی و نورافشانی حرفه‌ای جهت اعیاد ملی و مذهبی، جشن‌های رونمایی، افتتاحیه فست‌فودها و فروشگاه‌ها، جشن‌های قهرمانی و مناسبتی و... می‌باشد.
جهت مشاوره و سفارش آنلاین آتش بازی در مورد انتخاب سبک و مدل مراسم آتش بازی، می‌توانید از طریق فرم زیر نسبت به ارسال سفارش خود و دریافت سایر خدمات اقدام نمایید.
شما از طریق فرم زیر می‌توانید سفارش خود را برای ما ارسال نمایید.
قیمت آتش بازی

  • سرویس آتش بازی چگونه قیمت‌گذاری می‌شود؟
    توجه داشته باشید قیمت سرویس آتش بازی با توجه به مدل وسبک آتش بازی متفاوت خواهد بود و حداقل قیمت و حداکثر قیمت برای شما متغیر است. شما می‌توانید با پر کردن فرم سفارش آنلاین به لیست قیمت‌های روز مجموعه ژانگولر دسترسی پیدا کنید.

مقالات مرتبط با آتش بازی

مقالات مرتبط با آتش بازی

ice-cream-birthday-theme-cover

تم تولد بستنی قیفی

خدمات تفریحی و سرگرمی ژانگولر - آبان ۲۱, ۱۳۹۷ - بدون دیدگاه

تم تولد بستنی قیفی برای کودک شما که عاشق بستنی قیفی است به عنوان یک تم تولد پسرانه توسط تیم حرفه‌ای ژانگولر طراحی شده است. ترکیب رنگ‌های ...

angry-birds-birthday-theme-cover

تم تولد انگری برد

خدمات تفریحی و سرگرمی ژانگولر - آبان ۲۱, ۱۳۹۷ - بدون دیدگاه

انگری برد بازی و کارتون جذابی است که می‌تواند یک تم تولد پسرانه هیجان‌انگیز را با آن تجربه کرد. تیم ژانگولر با طراحی تم تولد انگری برد ...

harry-potter-birthday-theme-cover

تم تولد هری پاتر

خدمات تفریحی و سرگرمی ژانگولر - آبان ۲۰, ۱۳۹۷ - بدون دیدگاه

هری پاتر و قصه جادویی و جذاب آن و طرفدارانش سبب شد تیم ژانگولر تم تولد هری پاتر را بر اساس این شخصیت طراحی و دیزاین کنند ...

OLYMPIC-birthday-theme-cover

تم تولد المپیک

خدمات تفریحی و سرگرمی ژانگولر - آبان ۲۰, ۱۳۹۷ - بدون دیدگاه

تم تولد المپیک یک تم تولد جذاب پر از رنگ و شادی و سرگرمی است که بچه‌ها را جذب خود می‌کند. تیم ژانگولر با طراحی این تم ...

انواع خدمات تیم ژانگولر


آیا سوالی دارید؟

ما در هر حال پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم.

emailتماس بگیرید

ساعات کاری مجموعه ژانگولر


آماده خدمت رسانی و حل مشکلات شما

access_time روزهای کاری: شنبه تا پنجشنبه
access_time ساعت کاری: ۰۹:۰۰ – ۱۸:۰۰

محصولات ژانگولر