جستجو کن ...

search

پکیج افتتاحیه

پکیج افتتاحیه ژانگولر

مراسم افتتاحیه به مناسبت راه‌اندازی یک شرکت و یا موسسه گرفته می‌شود. ولی شاید جنبه تبلیغاتی چنین جشنی اهمیت بیشتری داشته باشد. در مراسم افتتاحیه شرکت‌ها و موسسات معمولا از صاحبان شرکت‌ها و شاغلان در عرصه‌های مرتبط در کنار مسئولین و مقامات دعوت به عمل می‌آورند. برگزاری باشکوه مراسم افتتاحیه می‌تواند در ایجاد دید مثبت نسبت به توانایی‌های یک شرکت در خاطر مدعوین نقش بارزی داشته باشد لذا تیم حرفه‌ای ژانگولر با فراهم کردن پکیج‌های کامل افتتاحیه در این راه همراه و در کنار شماست. مراسم افتتاحیه می‌تواند زمینه‌ساز ایجاد پل‌های ارتباطی بین شرکت‌ها موسسات مرتبط به منظور تسهیل روابط مناسب باشد بنابراین پیشنهاد تیم ژانگولر به شما این است که مراسم افتتاحیه را دست کم نگیرید و برای اجرای آن همه چیز را به ما بسپارید تا روزی درخشان را در خاطر مهماناتان برای همیشه ثبت کنید.
بادکنک آرایی، گل آرایی، بلک لایت شو، آتش بازی، انواع رقص ملل و رقص محلی، آکروژیم، تن پوش عروسکی، مانکن نمایشی، دلقک، شعبده و تردستی از جمله خدماتی است که تیم سرگرمی و تفریحی ژانگولر در پکیج‌های افتتاحیه خود برای شما عزیزان به همراه دارد.


پکیج افتتاحیه تیم حرفه‌ای ژانگولر


سفارش آنلاین پکیج افتتاحیه

تیم حرفه‌ای ژانگولر مجری افتتاحیه شرکت‌ها و برندهای مختلف همراه با تدابیر ویژه برای برگزاری مراسم می‌باشد؛ همچنین برای مناسبت‌های خاص در ایام تاریخی تدابیری در جهت بهبود رونق در کسب و کار شما اندیشیده تا برند محبوبتان را در چشم‌ها و عموم معرفی کند. اجرای مراسم افتتاحیه امری مهم برای معرفی شما در سطح منطقه و استان می‌باشد لذا به کار بردن تیمی حرفه‌ای ژانگولر در اجرای این مراسم کمک شایانی برای زیبا برگزار شدن در یاد و خاطرات عموم مشتریان شما خواهد داشت. ژانگولر با کمک تیمی مجرب و با توجه به تجربیات خود در این زمینه توانسته رضایت شما عزیزان را بدست آورد که این امر باعث افتخار تیم حرفه‌ای ژانگولر می‌باشد.
جهت مشاوره و سفارش آنلاین پکیج افتتاحیه در مورد انتخاب نوع سرویس و خدمات مراسم، می‌توانید از طریق فرم زیر نسبت به ارسال سفارش خود و دریافت سایر خدمات اقدام نمایید.
شما از طریق فرم زیر می‌توانید سفارش خود را برای ما ارسال نمایید.
قیمت پکیج افتتاحیه

  • پکیج افتتاحیه چگونه قیمت‌گذاری می‌شود؟
    توجه داشته باشید قیمت پکیج افتتاحیه با توجه به نوع سرویس و خدمات انتخابی شما کاملا متفاوت خواهد بود و حداقل قیمت و حداکثر قیمت برای شما متغیر است. شما می‌توانید با پر کردن فرم سفارش آنلاین به لیست قیمت‌های روز مجموعه ژانگولر دسترسی پیدا کنید.

انواع پکیج تیم ژانگولر


آیا سوالی دارید؟

ما در هر حال پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم.

emailتماس بگیرید

ساعات کاری مجموعه ژانگولر


آماده خدمت رسانی و حل مشکلات شما

access_time روزهای کاری: شنبه تا پنجشنبه
access_time ساعت کاری: ۰۹:۰۰ – ۱۸:۰۰