جستجو کن ...

search

پکیج همایش

پکیج همایش ژانگولر

برگزاری همایش‌ها و نشست‌های علمی و آموزشی در رشد و اعتلای فرهنگ جامعه نقشی بی‌بدیل دارند. اما قبل از هرگونه برنامه‌ریزی باید این را در نظر داشت که هدف از این نوع همایش چیست. همایش می‌تواند بنیادی، کاربردی و یا توسعه‌ای باشد. شکل همایش می‌تواند بصورت سمینار، کنگره و یا گفتمان میزگرد باشد.
در برگزاری همایش‌ها اعتبارات لازم برای همایش و موسسات تامین‌کننده آن باید پیش‌بینی بشود و تاریخ و زمان برگزاری همایش، سوابق و نتایج حاصل از همایش‌های قبلی با موضوع مرتبط، اهداف همایش و کاربردهای آن، عنوان همایش، حوزه فعالیت‌های همایش باید در اختیار تیم تشریفات برگزاری همایش قرار داده شود.
کنفرانس‌ها، همایش‌ها و سمینارها یکی از مهم‌ترین ابزارهای بازاریابی شرکت‌ها محسوب می‌شوند که در صورتی‌که دقیق و حساب‌شده برنامه‌ریزی و اجرا شوند، نتایج مثبت و تعیین‌کننده‌ای را برای کسب‌و‌کارها به همراه دارد. بنابراین پیشنهاد تیم ژانگولر به شما این است که مراسم همایش خود را دست کم نگیرید و برای اجرای آن همه چیز را به ما بسپارید تا روزی درخشان را در خاطر مهمانانتان برای همیشه ثبت کنید.
بادکنک آرایی، گل آرایی، بلک لایت شو، آتش بازی، انواع رقص ملل و رقص محلی، آکروژیم، تن پوش عروسکی، مانکن نمایشی، دلقک، شعبده و تردستی از جمله خدماتی است که تیم سرگرمی و تفریحی ژانگولر در پکیج‌های همایش خود برای شما عزیزان به همراه دارد.


پکیج همایش تیم حرفه‌ای ژانگولر


سفارش آنلاین پکیج همایش

اگر صاحب شرکت معتبر هستید و با شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف ارتباط دارید ممکن است گاهی اقدام به برگزاری همایش‌های تخصصی در زمینه کاری خود کنید. تیم حرفه‌ای ژانگولر با تجربه چندین ساله در زمینه برگزاری همایش، سمینار، کنفرانس و … با همکاری افراد مجرب و توانا به شما اطمینان خاطر می‌دهد که با خیالی آسوده مسئولیت این مراسم را بر عهده آن قرار دهید و با رضایت از نتیجه کسب شده یکی از مشتریان وفادار ما باشید.
جهت مشاوره و سفارش آنلاین پکیج همایش در مورد انتخاب نوع سرویس و خدمات مراسم، می‌توانید از طریق فرم زیر نسبت به ارسال سفارش خود و دریافت سایر خدمات اقدام نمایید.
شما از طریق فرم زیر می‌توانید سفارش خود را برای ما ارسال نمایید.
قیمت پکیج همایش

  • پکیج همایش چگونه قیمت‌گذاری می‌شود؟
    توجه داشته باشید قیمت پکیج همایش با توجه به نوع سرویس و خدمات انتخابی شما کاملا متفاوت خواهد بود و حداقل قیمت و حداکثر قیمت برای شما متغیر است. شما می‌توانید با پر کردن فرم سفارش آنلاین به لیست قیمت‌های روز مجموعه ژانگولر دسترسی پیدا کنید.

انواع پکیج تیم ژانگولر


آیا سوالی دارید؟

ما در هر حال پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم.

emailتماس بگیرید

ساعات کاری مجموعه ژانگولر


آماده خدمت رسانی و حل مشکلات شما

access_time روزهای کاری: شنبه تا پنجشنبه
access_time ساعت کاری: ۰۹:۰۰ – ۱۸:۰۰