یکی از تجربه‌های لذت بخش برای بچه‌ها درست کردن کاردستی است. حال چه چیز بهتر از این که در یک مراسم تولد آنها را با کاردستی سرگرم کنید. تیم بادکنک آرایی ژانگولر طی این مطلب به شما نحوه سرگرم کردن بچه ها با ساختن آدم برفی با بادکنک و رنگ ‌آمیزی آنها را می‌آموزد. بنابراین با ما همراه باشید.
برای بادکنک آرایی ؛ مراسم تولد ، عروسی ، افتتاحیه  ، همایش و مهمانی های خاص خود کافی است همه چیز را به تیم حرفه‌ای بادکنک آرایی ژانگولر بسپارید تا بهترین نتیجه را بگیرید برای کسب اطلاعات بیشتر  با تلفن‌های ۴۴۲۵۲۱۵۶ ۰۲۱۴۴۲۵۳۰۱۹ ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

از بچگی یکی از جالب ترین و بامزه ترین کارها برای ما در فصل زمستان ساختن آدم برفی بود. حالا در این مقاله ما به شما نحوه ی ساخت آدم برفی با بادکنک به روشی جالب و بدون دردسر را آموزش می‌دهیم. پس باما همراه باشید.

از shopping_cart فروشگاه بادکنک ژانگولر نیز دیدن نمایید.

وسایل مورد نیاز:

چهار عدد بادکنک [خرید] نخ کنف
هویج چسب مایع

دستورالعمل ساخت آدم برفی با بادکنک:

۱.ابتدا بادکنک های خود را باد می‌کنیم. دوتا از بادکنک ها به اندازه یکسان باد شوندو دوتای دیگر با اندازه ای به نسبت بزرگتر از ان دو باد شوند. نسبت بزرگی و کوچیکی بادکنک ها مطابق شکل صورت گیرد.
۲.سپس نخ کنفی خود طبق الگویی مشخص دور بادکنک ها می‌پیچیم و در آخر انتهای نخ را با چسب به نخ دیگر متصل می‌کنیم.
۳.بعد از چند روز که باد بادکنک خالی شد بادکنک ها را از بین نخ خارج کرده و می‌بینیم که نخ ها فرم بادکنک را به خود گرفته اند.
۴.سپس توپ های نخی را طبق الگو به بادکنک ها متصل می‌نماییم.
۵.و در آخر هویج و دکمه ها را به آن اضافه می‌کنیم.
ممنون بابت توجه شما