از دوران کودکی یکی از جالب‌ترین و بامزه‌ترین کارها در فصل زمستان ساختن آدم برفی بود. حالا در این مقاله ما به شما نحوه ی ساخت آدم برفی با بادکنک به روشی جالب و بدون دردسر را آموزش می‌دهیم. یکی از تجربه‌های لذت‌بخش برای بچه‌ها درست کردن کاردستی است. حال چه چیز بهتر از این که در یک مراسم تولد آنها را با کاردستی سرگرم کنید. تیم بادکنک آرایی ژانگولر طی این مطلب به شما نحوه سرگرم کردن بچه‌ها با ساختن آدم برفی با بادکنک و رنگ‌آمیزی آنها را می‌آموزد.
برای بادکنک آرایی ؛ مراسم تولد ، عروسی ، افتتاحیه  ، همایش و مهمانی های خاص خود کافی است همه چیز را به تیم حرفه‌ای بادکنک آرایی ژانگولر بسپارید تا بهترین نتیجه را بگیرید برای کسب اطلاعات بیشتر  با تلفن‌های ۴۴۲۵۲۱۵۶ ۰۲۱۴۴۲۵۳۰۱۹ ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

از shopping_cart فروشگاه بادکنک ژانگولر نیز دیدن نمایید.

made-snowman-balloon-decoration

وسایل مورد نیاز:

چهار عدد بادکنک [خرید] نخ کنف
مقوای نارنجی چسب چوب

 

دستورالعمل ساخت آدم برفی با بادکنک:

۱. ابتدا بادکنک های خود را باد می‌کنیم. دوتا از بادکنک‌ها به اندازه یکسان باد شوندو دوتای دیگر با اندازه ای به نسبت بزرگتر از ان دو باد شوند. نسبت بزرگی و کوچیکی بادکنک‌ها مطابق شکل صورت گیرد.
۲. سپس نخ کنفی خود طبق الگویی مشخص دور بادکنک‌ها می‌پیچیم و در آخر انتهای نخ را با چسب به نخ دیگر متصل می‌کنیم.
۳. بعد از چند روز که باد بادکنک خالی شد بادکنک‌ها را از بین نخ خارج کرده و می‌بینیم که نخ‌ها فرم بادکنک را به خود گرفته اند.
۴. سپس توپ‌های نخی را طبق الگو به بادکنک‌ها متصل می‌نماییم.
۵. در آخر با مقوای نارنجی دماغ و با دکمه‌ها چشم‌ها را به آن اضافه می‌کنیم.