تم تولد می‌تواند جشن تولد عزیزان شما را به یک مراسم بسیار ویژه و متفاوت تبدیل کند. همان‌طور که همه شما تجربه‌ کرده‌اید روز تولد برای همه مخصوصا بچه‌ها روز ویژه‌ای است که همه جا و همه چیز رنگ و بوی دیگری به خود می‌گیرد. شما می‌توانید با تصاویری رنگارنگ و مورد علاقه عزیزان خود که بر اساس سبک و سلیقه آنها طراحی شده‌اند یک تم تولد بی‌نظیر آماده کنید تا در این روز ویژه هرجا که سر برمی‌گرداند غرق در لذت و شادی شوند.

تم‌های تولد کودکان اغلب تصاویری ازشخصیت‌های کارتونی و افسانه‌ای را بر روی خود  دارند و تم‌های تولد بزرگسالان نسبتا کلاسیک‌تر هستند. با این حال شما با توجه به علاقه‌مندی‌ها و سلیقه عزیزان خود می‌توانید که انتخاب کنید این روز رویایی چه رنگ و سبکی داشته باشد.

شاید شما یا فرزندتان به رنگین‌کمان علاقه‌مند باشید تم تولد رنگین‌کمان یکی از تم‌‌های بسیار ساد و زیبا است است که بی‌شک هر فردی که به رنگ‌های رنگین‌کمان‎ علاقه‌مند باشد بی‌شک عاشق آن می‌شود این رنگ‌بندی خاص و ساده به همراه پرده کاغذی و یک بادکنک آرایی حرفه‌ای می‌تواند برای شما و جشن تولد، عزیزان شما تصویری بی‌نظیر را ثبت و ماندگار کند. ما در ادامه این مطلب برای شما مجموعه‌ای از تصاویر جذاب از پرده تم تولد رنگین‌کمان و نحوه ساخت آن را جمع‌آوری کرده‌ایم تا به شما ایده مناسب برای برگزاری جشن‌تان را بدهد.

تیم حرفه ای بادکنک آرایی ژانگولر تک تک اجزای یک تم تولد را برای شما طراحی و اجرا می‌کند .ژانگولر تم‌ تولد اختصاصی بر اساس سلیقه عزیزان‌تان را با خلاقیت و تجربه طراحی می‌کند تا با استفاده از این تم تولد یک خاطره استثنایی برای فرزند، همسر و دوستان خود رقم بزنید.

گالری پرده تم تولد رنگین کمان


مشاوره با تیم تخصصی ژانگولر به شما کمک خواهد کرد تم تولد مناسب را انتخاب کنید و ایده‌های جدید برای سورپرایز عزیزانتان داشته باشید. برای مشاوره رایگان و آشنایی بیشتر با خدمات تیم تخصصی ژانگولر کافی است با شماره های ۴۴۲۵۲۱۵۶ ۰۲۱۴۴۲۵۳۰۱۹ ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.
از shopping_cart فروشگاه تم تولد ژانگولر نیز دیدن نمایید.

برای مشاهده تم های خلاقانه دیگر با ما همراه باشید.