تم تولد می تواند جشن تولد عزیزان شما را به یک مراسم بسیار ویژه و متفاوت تبدیل کند . همان طور که همه شما تجربه کرده اید روز تولد برای همه مخصوصا بچه ها روز ویژه ای است که همه جا و همه چیز رنگ و بوی دیگری به خود می گیرد. شما می‌توانید با تصاویری رنگارنگ و مورد علاقه عزیزان خود که بر اساس سبک و سلیقه انها طراحی شده اند یک تم تولد بی نظیر آماده کنید تا در این روز ویژه هر جا که سر بر می گرداند غرق در لذت و شادی  شوند.

تم‌های تولد کودکان اغلب تصاویری ازشخصیت‌های کارتونی و افسانه‌ای را بر روی خود  دارند و تم‌های تولد بزرگسالان نسبتا کلاسیک‌تر هستند. با این حال شما با توجه به علاقه‌مندی‌ها و سلیقه عزیزان خود می‌توانید که انتخاب کنید این روز رویایی چه رنگ و سبکی داشته باشد.

تم تولد هیولاهای کوچولو تمی بامزه برای کودکان و با رنگهای شاد و مختلف است. این تم برای کودکان تمی بسیار جذاب است . همچنین این تم در اجرای  بسیار ساده و نیاز به صرف هزینه زیادی هم ندارد. از این تم با نمک لذت ببرید.

تیم ما در ژانگولر تک تک اجزای یک تم تولد را برای شما طراحی و اجرا می‌کند. تولد اختصاصی بر اساس سلیقه عزیزان‌تان را با خلاقیت و تجربه طراحی می‌کند تا با استفاده از این تم تولد یک خاطره استثنایی برای فرزند، همسر و دوستان خود رقم بزنید.

مشاوره با تیم تخصصی ژانگولر به شما کمک خواهد کرد تم تولد مناسب را انتخاب کنید و ایده‌های جدید برای سورپرایز عزیزانتان داشته باشید. برای مشاوره رایگان و آشنایی بیشتر با خدمات تیم تخصصی ژانگولر کافی است با شماره های ۴۴۲۵۲۱۵۶ ۰۲۱۴۴۲۵۳۰۱۹ ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.
از shopping_cart فروشگاه تم تولد ژانگولر نیز دیدن نمایید.

گالری تم تولد هیولای کوچک