این تم  تولد شما را به یک کلبه پنهانی در جنگل هدایت می‌کند که در آنجا کیک جشن تولد، کاپ کیک‌ها، شیرینی‌جات و دیگر خوراکی‌ها وجود دارند. طراحی دکوراسیون و میز دسر با سبک تم تولد کودکانه اجرا شده است اما می‌تواند به راحتی به عنوان تم تولد بزرگسال نیز طراحی و اجرا شود. ترکیب آبی کم رنگ سبز زرد و صورتی این قابلیت را فراهم کرده که هم به عنوان تم تولد دخترانه و هم به عنوان تم تولد پسرانه اجرا شود. عبارت “به اندازه رفت و برگشت به ماه دوستت دارم! ” در این تم خودنمایی می‌کند و از این عبارت در جای‌های مختلف از تزئینات جشن استفاده می‌شود. همچنین دفتر مهمان در تم تولد حدس بزن چقدر دوستت دارم! جایگاه ویژه‌ای دارد و برای این تعبیه می‌شود که دوستان و فامیل چند خطی را به عنوان یادگاری در آن بنویسند. استفاده از خرگوش کوچولوهای سفید و بامزه جلوه خاصی به این تم می‌بخشد. می‌توانید طراحی و اجرای این تم زیبا را به تیم حرفه‌ای ژانگولر بسپارید. کلیه ملزومات، تزئینات و ظروف مربوط به تم  تولد حدس بزن چقدر دوستت دارم! در  shopping_cart فروشگاه تم تولد ژانگولر موجود است. تیم طراحی و اجرای ژانگولر نیز آماده مشاوره و اجرای صفر تا صد تم تولد حدس بزن چقدر دوستت دارم! می‌باشد. در این تم تولد هر آنچه که می‌خواهید برای این مناسبت وجود دارد و جشن تولدی به یاد ماندنی را در خاطر شما و عزیزانتان نگه خواهد داشت.
برای مشاوره رایگان و آشنایی بیشتر با خدمات تیم تخصصی ژانگولر کافی است با شماره‌های ۴۴۲۵۲۱۵۶ ۰۲۱ – ۴۴۲۵۳۰۱۹ ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

گالری تم تولد حدس بزن چقدر دوستت دارم!

فرم سفارش تم تولد حدس بزن چقدر دوستت دارم!

برای سفاش تم تولد حدس بزن چقدر دوستت دارم! هم اکنون فرم زیر را پرکنید تا تیم ژانگولر در اولین فرصت برای ثبت سفارش با شما تماس بگیرند.