تم تولد فوتبالی یک تم ورزشی شگفت‌انگیز با رنگ زمینه سبز که می‌تواند جشن تولد عزیزان شما را به یک مراسم پرانرژی و شگفت‌انگیز تبدیل کند. همان‌طور که همه شما تجربه کرده‌اید روز تولد برای همه مخصوصا بچه‌ها روز ویژه‌ای است که همه‌جا و همه‌چیز رنگ و بوی دیگری به خود می‌گیرد. تم تولد فوتبالی برای نوجوانان علاقمند به فوتبال می‌تواند جذاب باشد. شما می‌توانید در تم تولد فوتبالی با ترکیب توپ و کارت و بادکنک‌های رنگارنگ و مورد علاقه عزیز خود که بر اساس سبک و سلیقه او طراحی شده یک تم تولد بی‌نظیر آماده کنید تا در این روز ویژه هر جا که سر برمی‌گرداند غرق در لذت و شادی شوند.
تم‌های تولد کودکان اغلب تصاویری ازشخصیت‌های کارتونی و افسانه‌ای را بر روی خود  دارند و تم‌های تولد بزرگسالان نسبتا کلاسیک‌تر هستند. با این حال شما با توجه به علاقه‌مندی‌ها و سلیقه عزیزان خود می‌توانید که انتخاب کنید این روز رویایی چه رنگ و سبکی داشته باشد. به عنوان مثال دختربچه‌ها عاشق رنگ‌های صورتی و لطیف هستند و پسربچه‌ها عاشق رنگ‌ها و شخصیت‌های کارتونی جنجالی هستند؛ تیم حرفه‌‍ای ژانگولر تمامی این جوانب را در نظر گرفته و برای رضایت خاطر شما عزیزان بروزترین و خاص‌ترین تم تولد دخترانه و تم تولد پسرانه را برای شما بزرگواران و شادی عزیزانتان فراهم کرده است.تیم ژانگولر امیدوار است که از این تم تولد لذت ببرید.
تیم ما در ژانگولر تک تک اجزای یک تم تولد را برای شما طراحی و اجرا می‌کند. تولد اختصاصی بر اساس سلیقه عزیزان‌تان را با خلاقیت و تجربه طراحی می‌کند تا با استفاده از این تم تولد یک خاطره استثنایی برای فرزند، همسر و دوستان خود رقم بزنید.
مشاوره با تیم تخصصی ژانگولر به شما کمک خواهد کرد تم تولد مناسب را انتخاب کنید و ایده‌های جدید برای سورپرایز عزیزانتان داشته باشید.
برای مشاوره رایگان و آشنایی بیشتر با خدمات تیم تخصصی ژانگولر کافی است با شماره‌های ۴۴۲۵۲۱۵۶ ۰۲۱ – ۴۴۲۵۳۰۱۹ ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.
از shopping_cart فروشگاه تم تولد ژانگولر نیز دیدن نمایید.

گالری تم تولد فوتبالی