طرفداران ایموجی‌ها امروزه تنها کودکان نیستند بلکه به دلیل وجود فضای مجازی نوجوانان و جوانان و همچنین بزرگترها هم علاقمند به این سبک می‌باشند. تم تولد ایموجی فضای جشن تولد شما را پرانرژی و جذاب خواهد کرد. پس با ما همراه باشید. برای تم تولد فرزند عزیزتان رنگ زرد را انتخاب کنید و با ایموجی‌ها شور و انرژی را به جمع خود بیاورید.

تم‌ تولد کودکان اغلب تصاویری از شخصیت‌های کارتونی و افسانه‌ای را بر روی خود  دارند و تم‌ تولد بزرگسالان نسبتا کلاسیک‌تر هستند. با این حال شما با توجه به علاقه‌مندی‌ها و سلیقه عزیزان خود می‌توانید که انتخاب کنید این روز رویایی چه رنگ و سبکی داشته باشد. به عنوان مثال دختربچه‌ها عاشق رنگ‌های صورتی و لطیف هستند و پسربچه‌ها عاشق رنگ‌ها و شخصیت‌های کارتونی جنجالی هستند؛ تیم حرفه‌‍ای ژانگولر تمامی این جوانب را در نظر گرفته و برای رضایت خاطر شما عزیزان بروزترین و خاص‌ترین تم تولد دخترانه و تم تولد پسرانه را برای شما بزرگواران و شادی عزیزانتان فراهم کرده است.
تیم ما در ژانگولر تک تک اجزای یک تم تولد را برای شما طراحی و اجرا می‌کند. تولد اختصاصی بر اساس سلیقه عزیزان‌تان را با خلاقیت و تجربه طراحی می‌کند تا با استفاده از این تم تولد یک خاطره استثنایی برای فرزند، همسر و دوستان خود رقم بزنید. تیم ژانگولر امیدوار است که از این تم تولد لذت ببرید.
برای بادکنک آرایی ؛ مراسم تولد ، عروسی ، افتتاحیه  ، همایش و مهمانی های خاص خود کافی است همه چیز را به تیم حرفه‌ای بادکنک آرایی ژانگولر بسپارید تا بهترین نتیجه را بگیرید برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن‌های  ۴۴۲۵۲۱۵۶ ۰۲۱۴۴۲۵۳۰۱۹ ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

از shopping_cart فروشگاه بادکنک ژانگولر نیز دیدن نمایید.

emoji-birthday-theme

وسایل مورد نیاز:

مخزن باد هلیوم کاغذ مقوایی برای چاپ الگو
چسب چوب بستنی
طناب بادکنک زرد [خرید]
نی قیچی

دستورالعمل تم تولد ایموجی:

۱. ابتدا میز کار خویش را خلوت می‌کنیم تا وسایل را روی آن بچینیم.
۲. با استفاده از مخزن باد هلیوم بادکنک‌های زرد خود را باد می‌کنیم.
۳. سپس کاغذهای مقوایی را که قبلا پرینت گرفته‌ایم را به کمک قیچی برش می‌زنیم.
۴. قطعات برش خورده را از هم تفکیک کرده و قطعات مخصوص نی را جدا کرده (قطعات کوچکتر).
۵. قطعات مخصوص نی را به چسب آغشته کرده و دور نی می‌پیچیم.

سپس قطعات بزرگتر را به ۳ حالت می‌توان برای تم خود درست کرد:
قطعات را به چسب آغشته کرده و به دور بادکنک‌های خود بچسبانید.

  • پشت صفحه‌ی پرینت گرفته شد در قسمت پایینی کاغذ مقوایی را به چسب آغشته کرده و به چوب بستنی خود متصل می‌کنیم
  • می‌توان در قسمت بالای هر شکل دو سوراخ ایجاد کرده سپس طناب خود را از سوراخ رد می کنیم و شکل‌ها را در کنار هم قرار می‌دهیم این گار باعث به وجود آمدن تزئین زیبایی در مراسم ما می‌شود

فرم سفارش تم تولد ایموجی

برای سفاش تم تولد ایموجی هم اکنون فرم زیر را پرکنید تا تیم ژانگولر در اولین فرصت برای ثبت سفارش با شما تماس بگیرند.