بلک لایت می‌تواند جشن و مراسم های مختلف عزیزان شما را به یک مراسم بسیار ویژه و متفاوت تبدیل کند. در این قسمت تمرکز تیم بلک لایت ژانگولر روی تم تولد بلک لایت است. تم بلک لایت تمی متفاوت و مناسب برای تمام سنین است. تیم بلک لایت ژانگولر در این بخش راه‌هایی برای جذاب‌تر شدن جشن شما پیشنهاد دارد. در تم تولد بلک لایت کیک و کاپ کیک به هر چه زیباترشدن جشن شما کمک می‌کند و عنصری مهم در تاثیر بصری روی افراد است. در اینجا آموزش کیک بلک لایت را برای شما آماده کرده‌ایم که بر زیباتر شدن فضا کمک بیشتری خواهد کرد. با ما همراه باشید و جشن تولدی به یاد ماندنی را در خاطر عزیزانتان ثبت کنید.

تم‌ تولد کودکان اغلب تصاویری از شخصیت‌های کارتونی و افسانه‌ای را بر روی خود  دارند و تم‌ تولد بزرگسالان نسبتا کلاسیک‌تر هستند. با این حال شما با توجه به علاقه‌مندی‌ها و سلیقه عزیزان خود می‌توانید که انتخاب کنید این روز رویایی چه رنگ و سبکی داشته باشد. به عنوان مثال دختربچه‌ها عاشق رنگ‌های صورتی و لطیف هستند و پسربچه‌ها عاشق رنگ‌ها و شخصیت‌های کارتونی جنجالی هستند؛ تیم حرفه‌‍ای ژانگولر تمامی این جوانب را در نظر گرفته و برای رضایت خاطر شما عزیزان بروزترین و خاص‌ترین تم تولد دخترانه و تم تولد پسرانه را برای شما بزرگواران و شادی عزیزانتان فراهم کرده است.
تیم ما در ژانگولر تک تک اجزای یک تم تولد را برای شما طراحی و اجرا می‌کند. تولد اختصاصی بر اساس سلیقه عزیزان‌تان را با خلاقیت و تجربه طراحی می‌کند تا با استفاده از این تم تولد یک خاطره استثنایی برای فرزند، همسر و دوستان خود رقم بزنید. تیم ژانگولر امیدوار است که از این تم تولد لذت ببرید.
برای بلک لایت ؛ مراسم تولد ، عروسی ، افتتاحیه و یا مهمانی های خاص خود کافی است همه چیز را به تیم حرفه‌ای بلک لایت ژانگولر بسپارید تا بهترین نتیجه را بگیرید برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن‌های۴۴۲۵۲۱۵۶ ۰۲۱۴۴۲۵۳۰۱۹ ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید. خود کافی است همه چیز را به تیم حرفه‌ای بلک لایت ژانگولر بسپارید تا بهترین نتیجه را بگیرید برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن‌های۴۴۲۵۲۱۵۶ ۰۲۱۴۴۲۵۳۰۱۹ ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

made-cupcake-black-light-birthday-theme

وسایل مورد نیاز برای کیک بلک لایت:

آب جوش پودر ژله
کیک یخ زده آب گازدار

 

دستورالعمل تهیه کیک بلک لایت:

۱. کیک خود را آماده کرده و در فریزر قرار می دهیم تا سطح خامه سفت

و غیر قابل نفوذ شود.
۲. سپس پودر ژله را با آب جوش حل می‌کنیم.
۳. به آن آب گازدار اظافه می‌کنیم.
۴. بعد از هم زدن محلول آن را به کمک قلمو به قسمت خامه‌ای کیک خود اضافه می کنیم.
۵. در آخر آن را درون یخچال قرار می‌دهیم.
از کیک درخشان خود لذت ببرید.

فرم سفارش کیک تم تولد بلک لایت

برای سفاش کیک تم تولد بلک لایت هم اکنون فرم زیر را پرکنید تا تیم ژانگولر در اولین فرصت برای ثبت سفارش با شما تماس بگیرند.