یکی از تجربه‌های لذت بخش برای بچه‌ها کشف هدیای خودشان است. حال چه چیز بهتر از این که در مراسم تولد آنها را با ساخت یک جعبه بادکنک سورپرایز کنیم. تیم بادکنک آرایی ژانگولر طی این مطلب به شما نحوه ساختن جعبه بادکنک را می‌آموزد. بنابراین با ما همراه باشید.

برای بادکنک آرایی ؛ مراسم تولد ، عروسی ، افتتاحیه  ، همایش و مهمانی های خاص خود کافی است همه چیز را به تیم حرفه‌ای بادکنک آرایی ژانگولر بسپارید تا بهترین نتیجه را بگیرید.
تیم ما در ژانگولر تک تک اجزای یک تم تولد را برای شما طراحی و اجرا می‌کند. تولد اختصاصی بر اساس سلیقه عزیزان‌تان را با خلاقیت و تجربه طراحی می‌کند تا با استفاده از این تم تولد یک خاطره استثنایی برای فرزند، همسر و دوستان خود رقم بزنید.
مشاوره با تیم تخصصی ژانگولر به شما کمک خواهد کرد تم تولد مناسب را انتخاب کنید و ایده‌های جدید برای سورپرایز عزیزانتان داشته باشید.
برای مشاوره رایگان و آشنایی بیشتر با خدمات تیم تخصصی ژانگولر کافی است با شماره‌های ۴۴۲۵۲۱۵۶ ۰۲۱ – ۴۴۲۵۳۰۱۹ ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.
از shopping_cart فروشگاه ژانگولر نیز دیدن نمایید.

ما در این مقاله نحوه ساخت جعبه بادکنک را به شما آموزش می‌دهیم این جعبه می‌تواند سوپرایز جالبی برای عزیزتان باشد همچنین جعبه کادویی جالبی باشد.

made-balloon-box-balloon-decoration

وسایل مورد نیاز:

جعبه ۲۰*۲۰  سفید ۵ بادکنک همرنگ تم جعبه [خرید]
مخزن گاز هلیوم   چسب نواری
دایره‌های رنگی کاغذی   نخ

دستورالعمل جعبه بادکنک:

۱. ابتدا بادکنک‌ها را با گاز هلیوم پر می‌کنیم سپس نخ‌ها را به آن متصل می‌کنیم و بادکنک‌ها را یک دسته می‌کنیم.
۲. حال با دایره‌های رنگی جعبه خود را زیباتر می‌کنیم.
۳. سپس کادوی خود را در انتهای جعبه قرار می‌دهیم.
۴. دسته بادکنکی را به کادوی خود متصل می‌کنیم.
۵. در آخر در جعبه را به چسب نواری می‌بندیم.