۱. از قبل برنامه ریزی کنید: این روزها همه زمانبندی شلوغی دارند و نمی توانند زمان خالی زیادی برای این گونه مهمانی ها پیدا کنند. به زمان بندی خود نگاه کنید و ببینید چه زمانی برای بیشتر افراد مناسب است. اگر تنها تعداد کمی از افراد نمی توانند در این زمان در مهمانی تان حضور داشته باشند زیاد نگران نباشید. این موضوع اجتناب ناپذیر است.
بعد از این که برنامه ریزی خود را انجام دادید، سعی کنید تا جایی که می توانید و برایتان ممکن بود زودتر مهمانان را آگاه کنید. در این شرایط آن ها نیز زودتر متوجه می شوند و می توانند کارهای خود را برای حضور در این مهمانی برنامه ریزی نمایند.
۲. مقصد خود را انتخاب کنید: اگر نمی توانید در منزل خود مهمانی را به پا کنید آن را در رستوران ، کافه یا هر جایی که باعث سرگرمی مهمانان می شود برگزار نمایید.
اگر تصمیم گرفته اید مهمانی را در منزل برگزار نکنید، مهمانان خود را نیز مدنظر داشته باشید. محلی که انتخاب می کنید باید در محدوده دسترس همه افراد باشد. برخی از افراد دوست ندارند در کافه حضور داشته باشند. همه را مدنظر داشته باشید.
۳. منابع کافی از غذا و نوشیدنی را فراهم کنید: اگر منزل را برای برگزاری جشن تولد انتخاب می کنید این موضوع می تواند مهم باشد. برخی از افراد خوردن و آشامیدن را بسیار دوست دارند. سعی کنید تنوع را رعایت نمایید تا بتوانید مهمانی موفقی داشته باشید.
۴. انواع مختلفی از نوشیدنی ها را فراهم کنید. می توانید از چای، آب میوه و نوشابه نیز استفاده کنید.
غذاهایی برای محدودیت های غذایی مختلف در نظر بگیرید. این روزها هر فردی ممکن است محدودیت هایی برای مصرف غذاها داشته باشد. مثلا فردی ممکن است به گلوتن، لبنیات و سبزیجات حساسیت داشته باشد. اگر در مورد محدودیت های غذایی دوستان خود آگاه نیستید از آن ها سوال کنید.
سفارش پیتزا هم می تواند ایده خوبی باشد.
۵. برای جشن تولد خود یک کیک زیبا و منحصر به فرد سفارش دهید.

شما می توانید تصویری از چهره خود را برای چاپ بر روی کیک به قنادی ها سفارش دهید.
همچنین می توانید کیک سفارشی خود را به قنادی ها جهت طراحی و آماده سازی مطابق تصویر کیک دلخواهتان بدهید.
سفارش یک کیک سفارشی بر اساس آن چه که در ذهنتان می پرورید نیز یک گزینه هیجان انگیز دیگر خواهد بود.
اگر شیرینی پذی مناسبی سراغ ندارید، نگران نباشید. ما همه این کارها را می توانیم برای شما انجام دهیم. فقط کافی است سفارش دهید.
در اینجا می توانید گالری تصاویر کیک تولد، مناسب بزرگسالان را مشاهده نمایید.
۶. از طراحی یک دکوراسیون مناسب برای جشن تولد غافل نشوید. البته اگر پول به اندازه ای ندارید که یک دکور پر هزینه سفارش دهید، اصلا جای نگرانی نست. شما با کمترین هزینه و امکانات می توانید دکوری زیبا و چشم نواز طراحی کنید. از معجزه بادکنک ها غافل نشوید!

۷. بزرگسالان می توانند همه چیز را به خوبی انجام دهند اما ممکن است بخواهید چند مورد را برایشان فراهم آورید. موسیقی های شاد مناسب انتخاب خوبی می تواند باشد. علاوه بر آن می توانید چند فیلم سینمایی سرگرم کننده که مورد پسند اکثر سلایق باشد، از قبل آماده کرده باشید
از انجام بازی ها متناسب با بزرگسالان نظیر بیلیار و گلف غافل نشوید. البته اگر جنین امکاناتی ندارید، اصلا نگران نباشید. بازی هایی نظیر بدمینتون، شطرنج یا بازی های فکری دیگر، جایگزین خوبی می توانند باشند. راستی بازی های نوستالوژی قدیمی مانند اسم فامیل را فراموش نکنید. شاید برای میهمانان تان هیچ چیزی بهتر از تداعی خاطرات کودکی شان نباشد.