تم تولد گربه کلاه به سر از روی یک کارتون فانتزی و آموزنده با همین نام طراحی شده است. در این تم  تولد داستان حول محور شخصیت یک گربه سخنگوست که کلاهی راه راه به رنگ قرمز و سفید بر سر دارد و پاپیونی قرمز می‌بندد. حتماً شما هم این شخصیت بامزه را دیده‌اید. به همین دلیل تیم ژانگولر در این تم تولد کودکانه از دو رنگ اصلی قرمز و سفید استفاده کرده است، البته از رنگ‌های دیگری مثل آبی فیروزه‌ای و سبز هم استفاده می‌شود. همچنین شما می‌توانید به ما بگویید چه رنگ‌هایی سبک سلیقه فرزند شماست تا ما تم تولد گربه کلاه به سر را بر اساس تم تولد دخترانه یا تم تولد پسرانه تزئین و وسایل جشن تولد را طراحی و آماده کنیم. طراحی کیک تولد به شکل کلاه این گربه دانشمند است و از خود این شخصیت در برچسب‌ها، روبان‌ها، کارت‌ها و ریسه‌ها استفاده می‌شود. در طراحی دسر این تم از ماکارونی، کاپ کیک وانیلی، نوتلا و کره بادوم زمینی استفاده می‌شود. پاپ کورن، کارامل، کیک میوه‌ای و کوکی‌های تزئین شده بخش دیگری از تم تولد گربه کلاه به سر را تشکیل می‌دهند. استفاده از الگوهای راه راه و نقطه‌ای با رنگ قرمز و سفید به این تم جلوه خاصی می‌بخشد. در صورتی که انتخاب شما تم تولد گربه کلاه به سر می‌باشد تیم طراحی و اجرای ژانگولر آماده هر گونه مشاوره است و شما می‌توانید ملزومات لازم برای این تم را از shopping_cart فروشگاه تم تولد ژانگولر تهیه نمایید. در این تم تولد هر آنچه که می‌خواهید برای این مناسبت وجود دارد و جشن تولدی به یاد ماندنی را در خاطر شما و عزیزانتان نگه خواهد داشت.
برای مشاوره رایگان و آشنایی بیشتر با خدمات تیم تخصصی ژانگولر کافی است با شماره‌های ۴۴۲۵۲۱۵۶ ۰۲۱ – ۴۴۲۵۳۰۱۹ ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

گالری تم تولد گربه کلاه به سر

فرم سفارش تم تولد گربه کلاه به سر

برای سفاش تم تولد گربه کلاه به سر هم اکنون فرم زیر را پرکنید تا تیم ژانگولر در اولین فرصت برای ثبت سفارش با شما تماس بگیرند.