ایده این تم  تولد از روی یک کتاب داستان مشهور به همین نام گرفته شده و تمی مینیمال، مدرن و ساده محسوب می‌شود که شخصیت اصلی آن یک کامیون کوچک آبی و بامزه است و می‌توان به عنوان یک تم تولد پسرانه برای پسرکوچولوها اجرا کرد. استفاده از ترکیب رنگ‌های آبی و قرمز و الگوی شطرنجی جلوه خاصی به این تم تولد کودکانه بخشیده است. طراحی کیک، شیرینی‌ها، نوشیدنی‌ها و میز دسر در کمال سادگی چشم‌ها را می‌رباید. تیم ژانگولر در تم تولد کامیون آبی کوچولو سعی کرده تا از تقارن، اشکال پایه و خطوط مستقیم استفاده کند. تزئینات کاغذی، بادکنک‌های قرمز، ربان‌ها و ریسه‌ها همگی بخشی از طراحی این تم تولد خاص، ساده و زیبا می‌باشند. در صورتی که انتخاب شما تم تولد کامیون آبی کوچولو می‌باشد جهت طراحی و اجرای آن با تیم حرفه‌ای ژانگولر تماس حاصل نمایید. تیم طراحی و اجرای ژانگولر آماده هر گونه مشاوره است و شما می‌توانید ملزومات لازم برای این تم تولد را از shopping_cart فروشگاه تم تولد ژانگولر تهیه نمایید. در این تم تولد هر آنچه که می‌خواهید برای این مناسبت وجود دارد و جشن تولدی به یاد ماندنی را در خاطر شما و عزیزانتان نگه خواهد داشت.
برای مشاوره رایگان و آشنایی بیشتر با خدمات تیم تخصصی ژانگولر کافی است با شماره‌های ۴۴۲۵۲۱۵۶ ۰۲۱ – ۴۴۲۵۳۰۱۹ ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

گالری تم تولد کامیون آبی کوچولو

فرم سفارش تم تولد کامیون آبی کوچولو

برای سفاش تم تولد کامیون آبی کوچولو هم اکنون فرم زیر را پرکنید تا تیم ژانگولر در اولین فرصت برای ثبت سفارش با شما تماس بگیرند.