این تم  تولد یکی از محبوب‌ترین تم‌های ماست. می‌توان این تم را در رنگ‌ها و طرح‌های مختلف اجرا کرد که در این نمونه بیشتر از رنگ‌های قرمز، نارنجی و صورتی استفاده شده است. تم تولد هیولا کوچولو را می‌توان فارغ از جنسیت هم به عنوان تم تولد دخترانه و هم تم تولد پسرانه اجرا کرد. هیولاها همیشه در داستان‌ها و افسانه‌ها وجود داشته‌اند و امروزه تبدیل به شخصیت‌هایی دوست داشتنی در کارتون‌ها و عروسک‌ها شده‌اند. اگر کودک شما هم به کارتون‌هایی از این دست علاقه دارد (مثل کارخانه هیولاها) می‌توانید از این موضوع استفاده کرده و تم تولد هیولا را انتخاب کنید. در این تم تولد کودکانه از میوه‌ها، برگه‌های میوه و آلوهای مختلف برای تزئین و آراستن میز دسر استفاده می‌شود. کیک‌ها و شیرینی و دسرهای این تم همگی شبیه به هیولاهایی بامزه تزئین می‌شوند. با مراجعه به فروشگاه ژانگولر می‌توانید همه نیازهای خود در این زمینه را برآورده نمایید. کلیه ملزومات، تزئینات و ظروف مربوط به تم تولد هیولای کوچولو را می‌توانید از shopping_cart فروشگاه تم تولد ژانگولر تهیه فرمایید. تیم طراحی و اجرای ژانگولر نیز آماده مشاوره و اجرای صفر تا صد تم تولد هیولای کوچولو می‌باشد. در این تم تولد هر آنچه که می‌خواهید برای این مناسبت وجود دارد و جشن تولدی به یاد ماندنی را در خاطر شما و عزیزانتان نگه خواهد داشت.
برای مشاوره رایگان و آشنایی بیشتر با خدمات تیم تخصصی ژانگولر کافی است با شماره‌های ۴۴۲۵۲۱۵۶ ۰۲۱ – ۴۴۲۵۳۰۱۹ ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

گالری تم تولد هیولای کوچولو

فرم سفارش تم تولد هیولای کوچولو

برای سفاش تم تولد هیولای کوچولو هم اکنون فرم زیر را پرکنید تا تیم ژانگولر در اولین فرصت برای ثبت سفارش با شما تماس بگیرند.