تم تولد هواپیمای کلاسیک یکی از محبوب‌ترین تم‌ تولد خاص ژانگولر است که به عنوان یک تم تولد پسرانه با سبک خاص خودش پسربچه‎ها را عاشق خود می‌کند. هواپیما نشان‌دهنده این است که کودک می‌تواند تا ارتفاع‌های بلندی پرواز کند و اوج بگیرد، همچنین نشان‌دهنده امید به آینده، ماجراجویی و هیجان است. بچه‌ها معمولاً عاشق پرواز هستند و آرزوی اینکه یک روز بتوانند خلبان شوند و خودشان یک هواپیما را برانند در سر می‌پرورانند. حالا زمان این است که این آرزو را برای آن‌ها ملموس‌تر کنید. تیم ژانگولر در این تم تولد از تزئینات، رنگ‌ها، انواع مدل کیک و سرگرمی‌ها استفاده می‌کند. آسمان آبی و ابرهای سفید قطعاً حس خوبی را القا می‌کنند و می‌توان از رنگ‌های بسیاری مانند قرمز، بنفش یا سبز در دیگر تزئینات و کیک استفاده کرد. شما می‌توانید به راحتی همه ملزومات تم تولد هواپیمای کلاسیک را از از shopping_cart فروشگاه تم تولد ژانگولر تهیه بفرمایید. تیم طراحی ژانگولر آماده انجام هر گونه مشاوره و اجرای تم تولد هواپیمای کلاسیک می‌باشد. در این تم هر آنچه که می‌خواهید برای این مناسبت وجود دارد و جشن تولدی به یاد ماندنی را در خاطر شما و عزیزانتان نگه خواهد داشت.
برای مشاوره رایگان و آشنایی بیشتر با خدمات تیم تخصصی ژانگولر کافی است با شماره های ۴۴۲۵۲۱۵۶ ۰۲۱ – ۴۴۲۵۳۰۱۹ ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

گالری تم تولد هواپیمای کلاسیک

فرم سفارش تم تولد هواپیمای کلاسیک

برای سفاش تم تولد هواپیمای کلاسیک هم اکنون فرم زیر را پرکنید تا تیم ژانگولر در اولین فرصت برای ثبت سفارش با شما تماس بگیرند.