همانطور که بسیاری از والدین اذعان دارند سال‌های اولیه بزرگ کردن کودک به سرعت می‌گذرد، معمولاً پدر و مادر متوجه گذر این زمان نمی‌شوند و در یک چشم به هم زدن می‌بینند که کوچولوی آن‌ها قد کشیده و بزرگ شده است. رنگ‌های تم تولد هواپیمای زمان قرمز، سبز، سفید و آبی است. در تم تولد هواپیمای زمان که یکی از تم‌های تولد خاص تیم ژانگولر است بر روی کیک، شیرینی و در تزئینات دیگر از یک هواپیمای قرمز کوچولو استفاده می‌شود که نشان‌دهنده پرواز زمان است. در این تم  تولد می‌توانید یک لباس خلبانی با طراحی قدیمی به کودک خود بپوشانید، کودکی که خلبان این هواپیمای زمان است! این تم تولد کودکانه با رنگ و سبک خاص و جذاب خود هم می‌تواند به عنوان یک تم تولد پسرانه و هم به عنوان یک تم تولد دخترانه اجرا شود. کارت دعوت مهمانی می‌تواند به صورت یک بلیط قدیمی هواپیما چاپ شود. شما می‌توانید به راحتی همه ملزومات تم تولد هواپیمای زمان را از shopping_cart فروشگاه تم تولد ژانگولر تهیه کرده و یا می‌توانید طراحی و اجرای کامل این تم را به تیم حرفه‌ای ژانگولر بسپارید.در این تم هر آنچه که می‌خواهید برای این مناسبت وجود دارد و جشن تولدی به یاد ماندنی را در خاطر شما و عزیزانتان نگه خواهد داشت.
برای مشاوره رایگان و آشنایی بیشتر با خدمات تیم تخصصی ژانگولر کافی است با شماره های ۴۴۲۵۲۱۵۶ ۰۲۱ – ۴۴۲۵۳۰۱۹ ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

گالری تم تولد هواپیمای زمان

فرم سفارش تم تولد هواپیمای زمان

برای سفاش تم تولد هواپیمای زمان هم اکنون فرم زیر را پرکنید تا تیم ژانگولر در اولین فرصت برای ثبت سفارش با شما تماس بگیرند.