به مزرعه کوچک ما خوش آمدید! در این تم  تولد میز دسر، شیرینی و کیک با انواع اقلام مربوط به یک مزرعه شاد و پر جنب و جوش تزئین می‌شود. استفاده از حیوانات مختلف مزرعه برای تزئین کیک، دسر و غذا و استفاده از آبنبات‌ها، شیرینی‌ها و کاپ کیک‌هایی که به شکل حیوانات مزرعه هستند همگی در به وجود آوردن فضایی زیبا و گرم نقش دارند. بخشی از شیرینی‌ها و شکلات‌ها نیز به شکل محصولات مزرعه استفاده تزئین می‌شوند. می‌توان رنگ‌های زیادی را در این تم تولد کودکانه مورد استفاده قرار داد، در واقع این تم فستیوالی از رنگ‌های شاد و گرم است که فارغ از جنسیت می‌توان آن را هم به عنوان تم تولد دخترانه و هم تم تولد پسرانه اجرا کرد. استفاده از تزئیناتی مثل فنس‌ها، درختان و گل و گیاهان جلوه خاصی را به این تم می‌بخشد.
کلیه ملزومات، تزئینات و ظروف مربوط به تم تولد مزرعه را می‌توانید از shopping_cart فروشگاه تم تولد ژانگولر تهیه فرمایید. تیم طراحی و اجرای ژانگولر نیز آماده مشاوره و اجرای صفر تا صد تم تولد مزرعه می‌باشد. در این تم تولد هر آنچه که می‌خواهید برای این مناسبت وجود دارد و جشن تولدی به یاد ماندنی را در خاطر شما و عزیزانتان نگه خواهد داشت.
برای مشاوره رایگان و آشنایی بیشتر با خدمات تیم تخصصی ژانگولر کافی است با شماره‌های ۴۴۲۵۲۱۵۶ ۰۲۱ – ۴۴۲۵۳۰۱۹ ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

گالری تم تولد مزرعه

فرم سفارش تم تولد مزرعه

برای سفاش تم تولد مزرعه هم اکنون فرم زیر را پرکنید تا تیم ژانگولر در اولین فرصت برای ثبت سفارش با شما تماس بگیرند.