همه ما به خوبی می‌دانیم که بچه‌ها از سنین کم عاشق ماشین و ماشین بازی می‌شوند و رویای راندن یک ماشین زیبا و منحصر به فرد را در سر می‌پرورانند. با انتخاب این تم  تولد به کودک خود کمک می‌کنید تا علاقه خود به ماشین‌ها را بیشتر بروز دهد. در این تم تولد کودکانه می‌توانید برای تزئین میز خود از ماشین‌های مینیاتوری کوچک در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف استفاده کنید. کیک این تم تولد پسرانه می‌تواند به شکل یک ماشین خاص که مورد علاقه کودکتان است یا حتی یک لاستیک ماشین باشد. می‌توانید برای تزئینات خود از کارت‌ها، ربان‌ها و بنرها و برچسب‌هایی استفاده کنید که علائم و لوگوهای ماشین‌های خاص بر روی آن‌ها نقش بسته است. کلیه ملزومات، تزئینات و ظروف مربوط به تم تولد ماشین کلاسیک را می‌توانید از shopping_cart فروشگاه تم تولد ژانگولر تهیه فرمایید. تیم طراحی و اجرای ژانگولر نیز آماده مشاوره و اجرای صفر تا صد تم تولد ماشین کلاسیک می‌باشد. در این تم تولد هر آنچه که می‌خواهید برای این مناسبت وجود دارد و جشن تولدی به یاد ماندنی را در خاطر شما و عزیزانتان نگه خواهد داشت.
برای مشاوره رایگان و آشنایی بیشتر با خدمات تیم تخصصی ژانگولر کافی است با شماره‌های ۴۴۲۵۲۱۵۶ ۰۲۱ – ۴۴۲۵۳۰۱۹ ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

گالری تم تولد ماشین کلاسیک

فرم سفارش تم تولد ماشین کلاسیک

برای سفاش تم تولد ماشین کلاسیک هم اکنون فرم زیر را پرکنید تا تیم ژانگولر در اولین فرصت برای ثبت سفارش با شما تماس بگیرند.