فرض کنید که تولد همسرتان، دوست‌ و فرزندکوچکتان همزمان است، چطور می‌خواهید هم تولد فرزند کوچکتان و هم تولد دو فرد بزرگسال را برگزار کنید؟ پس باید تم تولدی را انتخاب کنید که برای هر سه جالب باشد. تم تولدی که به معرفی آن می‌پردازیم در این تم تولد می‌توانید از سه کیک مجزا برای هر سه عزیز خود استفاده کنید تم تولد تمساح را می‌توان فارغ از جنسیت هم به عنوان تم تولد دخترانه و هم تم تولد پسرانه اجرا کرد همچنین می‌توان آن را به عنوان تم تولد کودکانه و تم تولد بزرگسال طراحی کرد. رنگ اصلی این تم طیف‌های مختلف رنگ سبز است و در کنار آن از رنگ‌های دیگری مانند سفید، صورتی، قهوه‌ای، قرمز و آبی نیز استفاده می‌شود. در این تم از عروسک‌های کوچک تمساح و تخم تمساح استفاده می‌شود. همچنین ملزومات دیگری مانند ظروف، ربان‌ها، برچسب‌ها، بنرها و ریسه‌های مختص تم تولد تمساح وجود دارند که به راحتی  می‌توانید از فروشگاه ژانگولر تهیه نمایید. همچنین می‌توانید طراحی و اجرای تم تولد تمساح را به تیم حرفه‌ای ژانگولر بسپارید.
کلیه ملزومات، تزئینات و ظروف مربوط به تم تولد تمساح را می‌توانید از shopping_cart فروشگاه تم تولد ژانگولر تهیه فرمایید. تیم طراحی و اجرای ژانگولر نیز آماده مشاوره و اجرای صفر تا صد تم تولد تمساح می‌باشد. در این تم تولد هر آنچه که می‌خواهید برای این مناسبت وجود دارد و جشن تولدی به یاد ماندنی را در خاطر شما و عزیزانتان نگه خواهد داشت.
برای مشاوره رایگان و آشنایی بیشتر با خدمات تیم تخصصی ژانگولر کافی است با شماره‌های ۴۴۲۵۲۱۵۶ ۰۲۱ – ۴۴۲۵۳۰۱۹ ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

گالری تم تولد تمساح

فرم سفارش تم تولد تمساح

برای سفاش تم تولد تمساح هم اکنون فرم زیر را پرکنید تا تیم ژانگولر در اولین فرصت برای ثبت سفارش با شما تماس بگیرند.