در این تم  تولد همه چیز به رنگ و طعم لیموناد است. اسلایس‌های لیموناد، کیک‌ها و کاپ کیک‌های لیمویی، نوشیدنی لیموناد و توت فرنگی، بنرهای زرد و نارنجی و لیمویی همگی بخشی از این تم ساده و زیبا هستند. میز دسر در تم تولد استند لیموناد با انواع شیرینی‌جات و آب نبات‌های خوشمزه پر می‌شود. برای جلوه دادن به محیط این تم تولد کودکانه نیز از تزئینات کاغذی، فرفره‌ها، بنرها، ریسه‌ها، بادکنک‌ آرایی و … استفاده می‌شود. تم تولد استند لیموناد را می‌توان فارغ از جنسیت می‌توان آن را هم به عنوان تم تولد دخترانه و هم تم تولد پسرانه اجرا کرد. کلیه ملزومات، تزئینات و ظروف مربوط به تم تولد بالون را می‌توانید از shopping_cart فروشگاه تم تولد ژانگولر تهیه فرمایید. تیم طراحی و اجرای ژانگولر نیز آماده مشاوره و اجرای صفر تا صد تم تولد استند لیموناد می‌باشد. در این تم تولد هر آنچه که می‌خواهید برای این مناسبت وجود دارد و جشن تولدی به یاد ماندنی را در خاطر شما و عزیزانتان نگه خواهد داشت.
برای مشاوره رایگان و آشنایی بیشتر با خدمات تیم تخصصی ژانگولر کافی است با شماره‌های ۴۴۲۵۲۱۵۶ ۰۲۱ – ۴۴۲۵۳۰۱۹ ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

گالری تم تولد استند لیموناد

فرم سفارش تم تولد استند لیموناد

برای سفاش تم تولد استند لیموناد هم اکنون فرم زیر را پرکنید تا تیم ژانگولر در اولین فرصت برای ثبت سفارش با شما تماس بگیرند.