با آمدن فصل بهار ما نیز همچون طبیعت در انتظار شکوفه‌ها و سبز شدن زمین هستیم. بد نیست در انتظار این همه زیبایی ما هم دست به کار شویم مهمانی کوچکی ترتیب دهیم و بچه ها را تشویق کنیم تا دانه‌های کوچک را داخل خاک بکارند و از لذت رویش بهره‌مند شوند. برای دیزاین این جشن کوچک به تجهیزات پیچیده نیاز ندارید. تیم تخصصی بادکنک آرایی ژانگولر در ادامه این مطلب برای شما روش دیزاین کردن یک گل‌کاری کوچک بهاری را آماده کرده است. کافی است با ما همراه شوید.
برای بادکنک آرایی ؛ مراسم تولد ، عروسی ، افتتاحیه  ، همایش و مهمانی های خاص خود کافی است همه چیز را به تیم حرفه‌ای بادکنک آرایی ژانگولر بسپارید تا بهترین نتیجه را بگیرید برای کسب اطلاعات بیشتر یا رزرو وقت با تلفن‌های ۴۴۲۵۲۱۵۶ ۰۲۱۴۴۲۵۳۰۱۹ ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

از shopping_cart فروشگاه بادکنک ژانگولر نیز دیدن نمایید.

وسایل مورد نیاز:

مخزن باد هلیوم بادکنک‌های هلیومی زرد و سفید و طلایی [خرید]
ماژیک مشکی نخ کاموایی یا کنف
بذر گل بسته‌بندی شده برای کاشت چسب تفنگی
گلدان سفالی خام رنگ و قلمو
پارچ یا ظرفی برای آب دادن ظرف بزرگ برای مخلوط خاک آماده
ظرف یا شیشه پر از بذر

دستورالعمل بادکنک آرایی مهمونی گل کاری:

۱- قبل از هر چیز یک میز خالی را آماده کنید تا تمام وسایل را روی آن بچینید
۲- بذرها، خاک و آب را به ترتیب در طرفهایی که از پیش برایشان آماده کرده‌اید بریزید.
۳- بادکنک های هلیومی را با مخزن باد هلیوم باد کنید و انتهای آن را با کاموا یا کنف ببنید.
۴- با استفاده از ماژیک روی هر کدام از بادکنک‌ها نام مواد را بنویسید: خاک آب دانه
۵- اکنون وقت درست کردن گل‌های هلیومی است. خوب ما دوگل برای دو طرف میزتان در نظر گرفته‌ایم. وبه ۸ بادکنک سفید و دو بادکنک زرد نیاز داریم. ۴ بادکنک سفید را باد کرده و دم آنها را به هم وصل کنید سپس بادکنک زرد را باد کرده و در مرکز ۴ بادکنک سفید قرار دهید. و با نخ همه را به هم متصل کنیدبدین ترتیب یک گل شما آماده شد گل دیگر را نیز به همین ترتیب آماده کنید.
۶- حالا وقت این است که بذرهای بسته بندی شده را برای انتخاب و یا هدیه دادن در معرض دید بگذارید. کنف یا نخ کاموای خود را باز کنید و به کمک چسب تفنگی با فاصله یکسان بسته‌ها را به نخ بچسبانید و سپس در پشت میز مهمانی خود به دیوار وصل کنید.
۷- رنگ و قلمو را روی میز بگذارید تا بچه‌ها برای رنگ کردن گلدان‌هایشان از آن استفاده کنند.
۸- همه چیز آماده است منتظر مهمان‌ها باشید و از بهار خود لذت ببرید.