ممکن یک روز برای عصرونه کوچیک دوستان خودتون دعوت کرده باشید خیلی مراسم پیچیده‌ای نیست ولی شما در عین حال می‌خواهید که دیزاین ویژه‌ای به خاطر حضور آنها داشته باشید. در اینجا تیم بادکنک آرایی ژانگولریک مثال بسیار ساده و پیش پا افتاده با وسایل جزئی که قطعا اطرافتون هست براتون آماده کرده‌ است. کافی است تا انتهای این مطلب همراه ما باشید و یک مهمانی کوچک و دلپذیر راه بیاندازید که قطعا وقتی آن را با دوربین عکاسی خود ثبت می‌کنید هیچ‌گاه از خاطر شما نمی‌رود.
برای بادکنک آرایی ؛ مراسم تولد ، عروسی ، افتتاحیه  ، همایش و مهمانی های خاص خود کافی است همه چیز را به تیم حرفه‌ای بادکنک آرایی ژانگولر بسپارید تا بهترین نتیجه را بگیرید برای کسب اطلاعات بیشتر یا رزرو وقت با تلفن‌های ۴۴۲۵۲۱۵۶ ۰۲۱۴۴۲۵۳۰۱۹ ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

از shopping_cart فروشگاه بادکنک ژانگولر نیز دیدن نمایید.

وسایل مورد نیاز:

مخزن باد هلیوم بادکنک‌های هلیومی سبز و سفید [خرید]
ماژیک مشکی نخ قرمزسفید
ظروف یک شکل برای ریختن مواد اولیه
(به عنوان مثال ۳ شیشه مربا یک شکل)
ترکیبات شکلات داغ
شیرینی‌های کوچک شکلات با طعم های مختلف(تلخ، سفید، کرمی)
نی کاغذی سفید و قرمز

دستورالعمل بادکنک آرایی مهمونی عصرونه:

۱- ابتدا هر کدام از سه مورد مواد خوراکی که به آن اشاره شد را در سه ظرف آماده کرده و می‌ریزیم برای نی‌ها هم ظرفی مشابه بقیه تهیه کرده و کنار هم می‌چینیم.

۲- نخ قرمز و سفید را چند دور در قسمت بالای هر کدام از ظروف می‌پیچیم گره می‌زنیم و دم آن را به اندازه ۵۰ سانت آزاد گذاشته و بعد قیچی می‌کنیم.

۳- بادکنک‌های سبز و سفید را با مخزن باد هلیم پر می‌کنیم و به ادامه نخ‌های مرحله قبل وصل می‌کنیم.

۴- ماژیک مشکی را برمی‌داریم و روی بادکنک مربوط به هر یک از ظروف اسم مواد محتوای آن را یادداشت می‌کنیم.

در آخر منتظر مهمان‌ها می‌مانیم تا عصرانه خود را با یک هات چاکلت شگفت انگیز زیباتر کنیم.