search

پکیج جشن عروسی

پکیج عروسی ژانگولر

روز عروسی روزی است فراموش نشدنی، روزی که دو نفر با هم در کنار تمامی افرادی که دوستشان دارند عهد می‌بندند، تا ادامه زندگی خویش را باهم سر کنند. تیم حرفه‌ای ژانگولر مجری و طراح؛ با سال‌ها تجربه برای هر چه باشکوه‌تر و مجلل شدن این روز می‌باشد. تیم حرفه‌ای ژانگولر ارائه‌دهنده بهترین و حرفه‌ای ترین پکیج‌های عروسی و برگزارکننده حرفه‌ای مجالس عروسی است.
تیم حرفه‌ای ژانگولر، متشکل از حرفه‌ای‌ترین و متخصص‌ترین پکیج‌های مجالس و عروسی‌هاست که با استفاده از متد روز به شکل کاملا حرفه‌ای، مجالس شما را مدیریت می‌کند و از شما و میهمانان‌تان پذیرایی می‌نماید.
بادکنک آرایی، گل آرایی، بلک لایت شو، آتش بازی، انواع رقص ملل و رقص محلی، آکروژیم، تن پوش عروسکی، مانکن نمایشی، دلقک، شعبده و تردستی از جمله خدماتی است که تیم سرگرمی و تفریحی ژانگولر در پکیج‌های عروسی خود برای شما عزیزان به همراه دارد.

پکیج عروسی تیم حرفه‌ای ژانگولر


سفارش آنلاین پکیج عروسی

تشریفات عروسی با قیمت مناسب یکی از مهم‌ترین انتخاب‌ها قبل از مراسم عروسی می‌باشد. بهتر است به جای انتخاب تشریفات عروسی ارزان قیمت به دنبال مجموعه‌ای باشید که جشن عروسی را متناسب با بودجه‌ای که در نظر دارید برگزار کند. انتخاب درست تشریفات مجالس عروسی می‌تواند بهترین شب زندگی را برای هر فردی رقم بزند. ژانگولر با در اختیار داشتن حرفه‌ای‌ترین و متخصص‌ترین تیم و پکیج عروسی همراه شم عزیزان است.
جهت مشاوره و سفارش آنلاین پکیج عروسی در مورد انتخاب نوع سرویس و خدمات مراسم، می‌توانید از طریق فرم زیر نسبت به ارسال سفارش خود و دریافت سایر خدمات اقدام نمایید.
شما از طریق فرم زیر می‌توانید سفارش خود را برای ما ارسال نمایید.قیمت پکیج عروسی

  • پکیج عروسی چگونه قیمت‌گذاری می‌شود؟
    توجه داشته باشید قیمت پکیج عروسی با توجه به نوع سرویس و خدمات انتخابی شما کاملا متفاوت خواهد بود و حداقل قیمت و حداکثر قیمت برای شما متغیر است. شما می‌توانید با پر کردن فرم سفارش آنلاین به لیست قیمت‌های روز مجموعه ژانگولر دسترسی پیدا کنید.

انواع پکیج تیم ژانگولر


آیا سوالی دارید؟

ما در هر حال پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم.

emailتماس بگیرید

ساعات کاری مجموعه ژانگولر


آماده خدمت رسانی و حل مشکلات شما

access_time روزهای کاری: شنبه تا پنجشنبه
access_time ساعت کاری: ۰۹:۰۰ – ۱۸:۰۰